7o Σπουδαστικό Πανόραμα 2016 - Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας

Go to content

Main menu:

7o Σπουδαστικό Πανόραμα 2016

Αρχείο Φεστιβάλ > 39o - 22nd (2016) > 7ο Πανόραμα Σπουδαστικό
     

Κινηματογραφικά Αφιερώματα 2015

7ο Σπουδαστικό Πανόραμα 2016

Βρείτε πληροφορίες για το Δημοτικό Ωδείο Δράμας  
7ο Σπουδαστικό Πανόραμα

Δημοτικό Ωδείο 
Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου
13:00 - 16:30
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“Κιναισθησία”Alfredo Pechuan 10'
“H γάτα” Αναστασία Αναγνωστοπούλου29'
“Χωριό κουβάρι”
Κωνσταντίνα Βασιλακοπούλου4'
“Το φως μέσα στο σκοτάδι ”
Δημήτρης Γεωργοσόπουλος3'
“Ο ράφτης”
Στέλιος Δάγκας19'
“Σπίθες”
Λεωνόρα Δεληγιάννη4'
“Συνεδρίες”
Κέλλυ Ζέππου7'
“Παραμονή Πρωτοχρονιάς”
Νατάσσα Ιατροπούλου8'
“Βρώμικος Χάρρυ”
Πέτρος Ιωαννίδης8'
“The mask”
Αθηνά Κανελλοπούλου1'
“Μέσα απο το δέρμα”
Βασίλης Καπνής8'
“Η eπίσκεψη ”
Απόστολος Καρουλάς11'
“Πέρασμα”
Ορφέας Κατσαρός8'
“Το δώρο”
Καλλιόπη Κατσιδονιώτη6'
“Το τραγούδι της πόλης”Καλλιόπη Κατσιδονιώτη
5'
“Rotation”Πάνος Κατσιμπέρης
10'
“O τοκετός στα πρωτεύοντα θηλαστικάΜιχάλης Κίμωνας
4'
“Ρήξη τυμπάνου ”Κινηματογραφικό Εργαστήριο Κ. Λ. Ηλιούπολης19'
“Στίγμα”Αλέξανδρος Κόντος
8'
“Ferdinand”
Γεώργιος Κορακιανίτης 5'
“Trapped”Παναγιώτης Κουρλιούρος 12'
7ο Σπουδαστικό Πανόραμα

Δημοτικό Ωδείο 
Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου
13:00 - 16:30
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“Τίτλοι τέλους”
Γεώργιος Κόχυλας6'
“White collar”
Ναταλία Λαμπροπούλου8'
“Στενά όρια”
Αθανάσιος Μιχαηλίδης15'
“Το αιώνιο τέλος” 
Βασίλης Μπαμιατζής12'
“Οι κουκουβάγιες”Ναταλία Μπουγαδέλλη11'
“Σάρκα”
Ηλίας Νάκας11'
“Ιριδίζουσα πέστροφα”
Ήρα Ντίκα 6'
“Manuel du mort”Αναστασία Παλισίδου18'
“Κύκλος”
Εύη Παναγιωτοπούλου 15'
“Ρουά ματ”
Ευάγγελος Πανδής5'
“Pathosis” 
Γιάννης Παπαναστασόπουλος15'
“Athens”
Μαριλένα Παπά4'
“Bird's heart”
Παύλος Πραντσίδης10'
“Λίγες καρδιές αγαπούν”
Αλέξανδρος Ρέλλος10'
“Διαδρομή”
Αλέξανδρος Σαλίμης23'
“Επανεγκατάσταση”
Μαρία Σαράντου7'
“Η γαλλική παπαρούνα”
Χάρης Σαρηγιάννης
6'
“Pulsar”
Ελένη Σπαθή
7'
“Το interview”
Αλεξάνδρα Σταυροπούλου20'
7ο Σπουδαστικό Πανόραμα

Δημοτικό Ωδείο 
Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου
13:00 - 16:30
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“Κέλυφος”
Αντώνης Στελιανέσης
14'
“Χάσνα”
Παναγιώτης Στεργιανός 9'
“The voices of silence (2)”
Πάμελα-Παναγιώτα Στεφανοπούλου1'
“Γιος και μάνα”
Λεμόνα Ταργοντσίδου11'
“Keep on doing”
Θόδωρος Διαμαντής 8'
“Double”
Μάρθα Κίσκιλα
Ρόμπερτ Αλέξανδρος Γκοράσης
5'
“Ιερό γεύμα”
Νίκος Μαθιός
Αλέξανδρος Καραΐσκος
7'
“Joogbox”
Αντώνης Πρέντζας
Δανάη Μουτσοπούλου
8'
“Familyar photo”
Μάρω Τσεκούρα
Βάσω Πανταζοπούλου
4'
“Ο Γιώτα Δέλτα και το Nτιαν”
Κωνσταντίνος Τατάρογλου40'
“Α.”
Αφροδίτη Ταυρή7'
“Ξεχασμένες μέρες”
Δημήτρης Τζήκας 11'
“Στην ίδια ομάδα'”
Άγγελος Τζόρτζι - Ειρήνη Γκούζου - Βασίλης Γκούφας
Β' εξάμηνο τμήματος σκηνοθεσίας ΙΕΚ Χαϊδαρίου
12'
“Πού είχαμε μείνει;”
Κωνσταντίνα Τσαπρούνη10'
“Πρωινό γεύμα” 
Λευτέρης Τσιράς5'
“Se7en”
Γεώργιος Τσονωνάς   8'
“Το δωμάτιο”
Μιλτιάδης Χρηστίδης
8'
“Το κουκλόσπιτο”
Μιλτιάδης Χρηστίδης
6'
“Σαμπάνια”
Άγγελος Ψωμόπουλος7'
Πατήστε πάνω στο εικονίδιο για να κατεβάσετε το ημερήσιο Πρόγραμμα Προβολών    
 
 
Χορηγοί - Υποστηρικτές
  







Back to content | Back to main menu